Sprint Jimramov s.r.o.

Zahradní 13, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, Provozovna: Panská 250, 592 42 Jimramov, tel/fax: 566 562 627, e-mail: sprint@sprintjimramov.cz, web: www.sprintjimramov.cz


Sprint Jimramov s.r.o. - Vroba oken, dve, kuchyn a interirovho nbytku

Kuchyně

Kuchyňské linky vyrábíme formou zakázkové výroby. To znamená, že  po shlédnutí a zaměření místa budoucí linky zhotovíme návrh, který je konzultován s investorem, případně změněn dle jeho představ. Při výrobě kuchyňských linek používáme kombinace různých materiálů. Korpusy nejčastěji vyrábíme z lamina. Na dvířka používáme převážně masiv - smrk, olši, buk a dub. Tato dvířka vždy zhotovujeme jako rámeček s výplní, rovný, s obloučkem nebo vlnkou. Při požadavku zákazníka na dvířka masivní a hladká tato vyrábíme z biodesek, masivních sendvičových desek, které zabezpečí stálost dvířek při rovném, tzv. bezrámečkovém provedení.

Doplňky ke kuchyním jako úchytky,skla, závěsy dvířek ,drátěný program,dodáváme vždy od renomovaných výrobců.Výběr z mnoha druhů pracovních desek, vestavných i samostatně stojících elektrospotřebičů či drátěného programu je samozřejmostí.

          

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies