Sprint Jimramov s.r.o.

Zahradní 13, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, Provozovna: Panská 250, 592 42 Jimramov, tel/fax: 566 562 627, e-mail: sprint@sprintjimramov.cz, web: www.sprintjimramov.cz


Sprint Jimramov s.r.o. - Vroba oken, dve, kuchyn a interirovho nbytku

Vchodové dveře, vrata

  • Naše vchodové dveře splňují podmínky pro získání dotace v rámci Zelené úsporám. Kód vchodových dveří  SVT - 6361.         

Vchodové dveře musí splňovat vysoké požadavky na dlouhodobou funkčnost, kvalitu a tepelně-izolační vlastnosti. Druhořadé nemůže být ani estetické hledisko.

Standardně dodáváme vchodové dveře z profilu IV-68. Vždy jsou osazeny 3D závěsy EASY, vícebodovým zámkem, vložkou proti odvrtání a bezpečnostní klikou HOPPE.

Dle požadavku zákazníka vyrobíme dveře výplňové (dvojsklo, frézovaná masivní kazeta, termovýplň), nebo hladké (dýhovaný dveřní polotovar) s dvojsklem.

 

 

 

 

 

 

 

 

dveře dveře vrata dveře   dveře  vrata dveře vrata vrata dveře dveře  dveře     dveře  dveře   dveře dveře  dveře dveře dveře     dveře dveře dveře

 

Díky odlišné profilaci nelze tyto výrobky osadit do standardních ocelových zárubní, ale jsou dodávány včetně vlastní zárubně, která je masívnější než ocelová a je třeba s tím počítat už při přípravě stavebního otvoru. Například pro dveře o průchozí světlosti 800x1970mm by měl být stavební otvor 990x2070mm.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies